ABABU

Kouzelné
dětské hračky

Kvalitní certifikované hračky a doplňky pro děti a originální látky s předtištěným střihem pro začínající švadlenky, vyráběné s láskou a péči v Podbořanech.

Začalo to v roce 2016 prvním šicím strojem a projektem Co budu dneska šít, pokračovalo v roce 2018 přejmenováním na ABABU a o další dva roky později otevřením prodejny Místo na Letné. V kreativní hlavě Jitky Charvátové, autorky ABABU, se od té doby rodí jeden nápad za druhým a pod její taktovkou vznikají nejen krásné hračky a doplňky pro děti, ale také předtištěné látky, ze kterých si je i začínající švadlenka může podle návodu ušít sama.

Všechny motivy jsou originál a pochází přímo od Jitky, která při tvorbě využívá svých dlouholetých zkušeností grafičky. Žádné levné materiály nečekejte: tiskne se v Česku na kvalitní bavlnu, atestovanou pro miminka od narození, a na rodné hroudě (na Vysočině) se vyrábí třeba i dřevěné kroužky na kousátka. Bonusem jsou hezké recyklované krabičky, a tak látka určitě potěší i jako nevšední dárek.

Vše v ABABU vzniká v malém, ale o to pečlivějším a nadšenějším týmu švadlenek, které jsou za svoji práci férově ohodnoceny. Přidejte k tomu certifikaci materiálů i kompletních hraček a doplňků pro děti od 0 let a unikátní design, jenž jinde nenajdete. Výsledkem jsou jedinečné lokální produkty ohleduplné k životnímu prostředí i společnosti, zrozené ze šťastných vzpomínek na dětství.

Produkty ABABU:
· hračky · kapsáře · podložky · polštáře · chrastítka · kousátka ·