Abraka

Aktivní a udržitelná móda
ze Slovenska

Etická móda z recyklovaných PET lahví a organické bavlny, vyrobená s ohledem na ekologii i společnost. Originální a pohodlné oděvy pro aktivní životní styl ze slovenských Piešťan.

Pouze a jen z recyklovaného polyesteru a organické bavlny se šijí oděvy, které opouští brány dílny ve slovenských Piešťanech. Důvod je jasný: podstatně nižší dopad na planetu, a to jak při výrobě samotné látky, tak při následné recyklaci finálního produktu.

U materiálu šetrného k životnímu prostředí, nakupovaného výhradně v Evropě, ale Abraka se svou filozofií etické a dlouhodobě udržitelné módy nekončí: vše se navrhuje, potiskuje a šije lokálně v okruhu několika kilometrů.

Šaty, trika, legíny, šortky, podprsenky i termo oblečení... tím vším Abraka oslavuje aktivní životní styl a radost z každého dne. Uniformitu a univerzální šedou rozhodně nečekejte, kousky totiž hrají pestrými barvami a originální design je snadné si zamilovat.   

Kromě udržitelnosti je při výrobě klíčové také pohodlí, a tak jsou všechny materiály nejen absolutně zdravotně nezávadné a certifikované, ale také precizně zpracované. Skvěle v nich budete nejen vypadat, ale také se tak cítit a nesedne-li vám velikost, v Abraka vám ji rádi zdarma vymění.

Hledáte-li pro svůj aktivní život jedinečnou a pohodlnou módu, která ze skládek a oceánů zachraňuje jednu PET lahev za druhou, právě jste ji našli.

Produkty Abraka:
 · šaty a trička · legíny a šortky · termo oblečení · sportovní podprsenky · plavky · čelenky ·