Almara Soap

Přírodní mýdla a kosmetika
s božskou vůní

Nadpozemsky voňavá designová mýdla a etická přírodní kosmetika z těch nejčistších surovin. Vyrobené na okraji Prahy se závazkem k planetě i společnosti.

Začalo to v roce 2014 ruční výrobou mýdel, pokračovalo přírodní kosmetikou, a nakonec i voňavými dárkovými balíčky, po nichž je dnes sháňka u nás i v zahraničí.

Filozofie Almara Soap je jasná a přísně jí odpovídají všechny produkty, vyráběné lokálně, na okraji Prahy. Při jejich vzniku se návrat ke kořenům, bylinkám a tradiční výrobě snoubí s moderními technologiemi, ale i designem. Značka má totiž jasno: krása a funkčnost se nevylučují, ale jdou ruku v ruce – na cestě k uspokojení ne jednoho, ne dvou, ale hned tří smyslů: zraku, hmatu a čichu.

Značkovým produktem Almara Soap jsou tuhá mýdla v božských barvách, tvarech i vůních, které dnes doplňuje také vlastní řada přírodní kosmetiky od pleťových olejů po vlasové elixíry z čistých ingrediencí bez konzervantů a dalších chemikálií. Protože na surovinách záleží, vybírá je Almara Soap opravdu pečlivě: většina z nich je v bio kvalitě a kde to jen jde, nakupují se od českých dodavatelů. Klíčový je etický původ, nepřijatelné pak testování na zvířatech.

Příroda je pro Almara Soap inspirací a zdrojem ingrediencí, ale také závazkem k zero waste, ekologii a udržitelnosti. Platí to i o obalech: zatímco mýdla mají jen štítek z recyklovaného papíru, kosmetika se balí do skleněných dóz s kovovými víčky, které lze použít opakovaně.

Značka věří v etiku, estetiku i ekologii v kosmetickém průmyslu a svými voňavými produkty toto přesvědčení hlásá doslova na každém kroku. 

Produkty Almara Soap:
· ručně vyráběná mýdla · scruby a masky · balzámy a másla · oleje · soli do koupele · hydroláty · péče o ruce · šampony, elixíry a kúry, oleje a vody na vlasy · mýdlenky · další doplňky ·