Beviro

Prémiová kosmetika
od mužů pro muže

Výhradně pánská udržitelná kosmetika z přírodních surovin pro muže, kteří se chtějí starat o sebe i životní prostředí. Vyrobená a do ekologických obalů balená v Plzni.

Co v roce 2015 začalo olejem na vousy a názvem VIRO, je o 7 let později prémiovou značkou kosmetiky se sortimentem, pečujícím o pány doslova od hlavy až po paty.

Produkty Beviro jsou maximálně čisté a přírodní, kompromis se tady přitom dělá jen v nebytně nutných případech a 100% transparentně. Vše se vyrábí výhradně v Česku: nejen proto, že lokální je prostě dobré, ale také kvůli dopadům na životní prostředí. Pánové z Bevira z přírody nejen čerpají, ale snaží se jí také maximálně vracet zpět.

V Plzni dnes vzniká vše od šamponů přes pleťové krémy a přípravky na holení (které jsou od samého začátku značkovými produkty Bevira) po pánské vůně. Nechybí dokonce ani elixír mládí Forever Young s kyselinou hyaluronovou, dámy třeste se! Všechny novinky se před uvedením na trh pečlivě testují – ne na zvířatech, ale rovnou na předních českých barberech –, a tak je jasné, že na jejich kvalitu se můžete spolehnout.

Přírodní kosmetika se krásně vyjímá v mužných minimalistických lahvičkách a obalech z kompostovatelného papíru a určitě stojí za vyzkoušení.

Produkty Beviro:
· šampony, pasty, spreje a pudry na vlasy · pleťové krémy a séra · šampony, oleje a balzámy na vousy · gely na holení · kolínské a toaletní vody · sprchové gely · dárkové sady · další doplňky ·