BOHEMIA GLOVES

Prémiové kožené rukavice
z Dobříše

Ručně vyráběné luxusní kožené rukavice z kvalitních a udržitelných materiálů. Tradiční řemeslo v moderním hávu z Dobříše, kolébky českého rukavičkářství.

Kožené rukavice u nás kdysi byly běžným módním doplňkem, dnes je lidé na ruce navlékají spíš jen při výjimečných příležitostech. V BOHEMIA GLOVES to tak ale nechat nehodlají a mají k tomu dobré důvody.

V Dobříši se pod značkou BOHEMIA GLOVES šije od roku 2015, navazují tady ale na tradici mnohem starší – kožené rukavice se ve středních Čechách totiž vyráběly už před 150 lety. Dnešní rukavice z tradice sice čerpají, ale inovace a porozumění potřebám současných zákazníků tady rozhodně nejsou nikomu cizí. A tak brány místní dílny opouštějí kousky v moderních střizích a aktuálně 45 různých modelech a 12 barevných provedeních.

V BOHEMIA GLOVES nedají dopustit na ruční výrobu, a tak se ručně nejen šije, ale i stříhá, a to z těch nejkvalitnějších materiálů. Extrémně jemné a šetrně vyčiněné usně a podšívky nakupují v malé rodinné koželužně z italské Neapole, vše ostatní se ale děje výhradně na české půdě: se zručností, péčí, láskou k rukavičkářskému řemeslu a s ohledem na sebemenší detail, ale i udržitelnost. Za své produkty dají ruku do ohně, a tak když vám nesedne velikost, zdarma vám ji vymění.

Kvalitní materiály a nekompromisní zpracování dělají z rukavic BOHEMIA GLOVES skutečně výjimečný produkt, který skvěle vypadá a slouží dlouhá léta.

Produkty Bohemia GLOVES
 · dámské a pánské rukavice · módní a vycházkové · sportovní · pro volný čas ·