Havlíkova přírodní apotéka

Organická kosmetika
s úctou k tradicím

Na tradičních recepturách založená kosmetika s magickými účinky na tělo i duši. Provoněná bylinkami ze středočeských ekozahrad, absolutně bez parfemace.   

Tradiční receptury a ingredience v bio kvalitě stojí za přírodní kosmetikou značky, která se svým blízkým vztahem k historii a bylinkám rozhodně netají.

Havlíkova přírodní apotéka byla založena už v roce 2014 s úctou k čistotě a moci přírody a dnes v ní vznikají produkty s bezmála čarovnými účinky. Receptury prověřené časem se tady potkávají s poznatky moderní vědy, jejichž výsledkem je výjimečná kosmetika nekompromisní kvality.

V Apotéce si ve svých vlastních ekozahradách pěstují místní bylinky, ty exotické pak získávají výhradně od prověřených a certifikovaných dodavatelů. Z lokálních zdrojů pak pochází i další suroviny – třeba organické včelí produkty z lesů rodu Lichtenštejnů.

Péči o pleť, vlasy, tělo i duši Havlíkovy apotéky charakterizuje nekonečný respekt a láska k přírodě, kterou z nich doslova ucítíte: přirozené vůně produktů totiž nepotlačuje žádná parfemace. Co značka z přírody získává, to se jí také snaží vrátit: balí se tady do recyklovaného papíru a 100% recyklovatelných hliníkových tub a jedinečný je také projekt na podporu rozkvětu českých a slovenských luk.

Havlíkova přírodní apotéka je víc než jen „obyčejná“ přírodní kosmetika, je to jedinečný zážitek pro tělo i duši, který si může dopřát opravdu každý.

Produkty Havlíkovy přírodní apotéky:
 · krémy, séra, masky a oleje pro pleť · šampony, kondicionéry, masky a oleje pro vlasy · mýdla, mléka, krémy a oleje pro tělo · péče pro muže · péče pro děti · dárkové sety · doplňky ·