JANA ROLLO

Doplňky, které Vám pomohou vykouzlit neotřelý outfit

Šperky a doplňky JANA ROLLO z nejnovější kolekce osloví klientky hledající originální kousky z luxusních materiálů. Doplňky jim pomohou vytvořit ze základních kousků nový neotřelý outfit. Pásky se hodí jak k šatům, tak k oversized košili nebo svetru. Výrazné náramky a náhrdelníky zase pozvednou jednoduché šaty na osobitý večerní vzhled.

Jemná kůže v minerálních odstínech je spojována nerezovými komponenty se stříbrnou, černou, zlatou a růžově zlatou povrchovou úpravou, vše od evropských dodavatelů. Díky tomu, že v kolekci má kůže v sedmi odstínech a komponenty ve čtyřech barvách, každý žena si najde tonalitu, která jí sedí. Většina kolekce je dámská, ale ani páni nepřijdou zkrátka u minimalistických náramků v šedých a černých a cognacových odstínech.

Kůže coby základní materiál u JANY ROLLO vyhrává kvůli jejím vlastnostem a tím, že hezky stárne. Zároveň déle vydrží oproti jejím náhražkám. Designérka se nebrání ani recyklaci deadstock nebo zbytkových materiálů, pokud jsou v prvotřídní kvalitě a své kolekce zpracovává metodou zero waste, kdy nachází upotřebení i nejmenších odřezků kůže.

Designérka Jana Rollo není žádným nováčkem v oboru. Po pražské UMPRUM absolvovala prestižní Programme de Création de mode na IFM v Paříži, kde potom 14 let žila a navrhovala kolekce doplňků a obuvi pro luxusní značky. Nedávno se vrátila s rodinou do Prahy a věnuje se designu kabelek a šperků v rámci vlastní značky JANA ROLLO.