Tvoje svíčka

Ekologické
svíčky

Překrásné ekologické svíčky s božskou vůní a tipem na výlet. Odlité ve středních Čechách ze 100% sójového vosku s přírodním knotem.

Krásné, a zároveň vyrobené s ohledem na životní prostředí jsou svíčky, které se rodí pod rukama manželů Ondry a Katky ve středních Čechách.

Místo parafínu tady k jejich výrobě používají vosk ze sójových bobů, bez herbicidů, pesticidů a ropných příměsí. Svíčky jsou tak 100% přírodní, a nejen že vydrží až o polovinu déle (ty velké dokonce až 70 hodin!), při hoření nevylučují žádné škodlivé látky. Přírodní bavlněný knot si Ondra a Katka z Kalirion vyrábí také sami – a opět platí: z přírodních surovin a absolutně bez chemikálií.

Svíčky navíc skvěle voní i vypadají. Sójový vosk doplňují 100% éterické oleje s aromaterapeutickými vlastnostmi a originální ilustrace: každá svíčka nese název místa v Česku, jeho obrázek a souřadnice, na štítku pak QR kód s odkazem na více informací. Spolu s hezkým doplňkem tak zákazníci získají rovnou i tip na výlet.

Svíčky jsou odlévané do skla, dřevěného kalíšku nebo keramiky, které se dají opakovaně použít.

Voňavý dárek je hezkým designovým doplňkem pro všechny, kteří ocení originální nápad, poctivou ruční práci i lokální a udržitelnou výrobu.

Produkty Kalirion (Tvoje svíčka):
· svíčky · vonné vosky · doplňky ·