KAMA
Fashion & Function

Férová a originální
pletená móda

Kvalitní a ekologická móda, pletená s láskou k řemeslu i životnímu prostředí v Praze 6. Etické oblečení z české rodinné firmy s tradicí od roku 1989.

Nejen kvalitní a na pohled krásné, ale také etické oblečení vychází z dílny české rodinné firmy, založené už v roce 1989. Od doby, kdy se v pražském bytě Pertlových pletly čepice, se sice hodně změnilo (KAMA má dnes vlastní výrobní objekt a exportuje do 27 států světa), láska k řemeslu a důraz na férovost ale z módy KAMA čišet nepřestávají.

Vše začíná výběrem materiálu: v moderním a energeticky úsporném areálu v Praze 6 se zpracovává pouze a jen příze Schoeller, vyráběná nejen s ohledem na člověka a jeho zdraví, ale také na přírodu. Ekologicky certifikované materiály se ve funkční a krásné oblečení značky KAMA mění výhradně v Česku a proces od designu přes pletení po finální výrobek je léty prověřený, propracovaný do nejmenšího detailu a zahrnuje dlouhé hodiny ruční práce.

Za kvalitu svých výrobků dá KAMA ruku do ohně, a tak ať už vybíráte čepici nebo svetr, dost možná je budete mít navěky. Klasický žakár, kterým vše začalo, je nadčasová láska na celý život a dětskou kolekci si budete předávat po generace.

KAMA je kvalitní a originální česká móda se srdcem na dlani, důrazem na udržitelnost a ohled na životní prostředí, kterou jednou vyzkoušíte a už se nikdy neohlédnete zpět.

Produkty KAMA:
· čepice · šály · rukavice · svetry · trika · sukně · šaty · plédy · cardigany · nákrčníky · kukly · masky · čelenky · doplňky ·