Klara Rott

Čistá bio kosmetika
bez kompromisů

Nejčistší bio kosmetika v České republice. Výjimečná péče o pleť se silou přírodních hydrolátů, zrozená ve středních Čechách. 

Bio květinové vody (známé jako hydroláty) jsou základem jedinečných produktů z dílny Klary Rott, které si vysloužily ocenění nejčistší přírodní kosmetiky v České republice a jedné z nejčistších na světě.

Nenechte se ale zmýlit: přírodní rozhodně neznamená neúčinná, zvlášť pak u Klary Rott. Na počátku její kosmetické značky, kterou odhodlaně vyvíjela dlouhých 7 let, totiž stojí její vlastní problematická pleť a snaha pomoci jí – bez zbytečné chemie.

Suroviny, které se u Klary Rott používají, jsou získávané férovým způsobem z celého světa, jsou 100% přírodní a kde jen to jde, navíc v bio kvalitě. Vodu nahrazují hydroláty, a to ve srovnání s jinými produkty navíc až v 50krát silnější koncentraci a s podstatně lepšími účinky. Nečekejte ani konzervanty: čerstvost výrobků až po dobu 18 měsíců zajišťuje jedinečná kombinace bylin, extraktů a laktobacilů.

Séra, masky, peelingy, odličovací oleje... to vše se vyrábí, testuje a balí ve středních Čechách, což znamená nejen dokonalou kontrolu nad celým procesem, ale také snížení dopadu na životní prostředí. K tomu přispívají i obaly v minimalistickém designu z udržitelných materiálů.

Podtrženo a sečteno: luxusní přírodní kosmetika Klara Rott je dobrá investice – do vaší pleti i dobrého pocitu.

Produkty Klara Rott:
 · čištění · tonizace · hydratace · séra · fluidy · masky · hydroláty ·