Kvetu

Přírodní péče o tělo
inspirovaná lázeňstvím

100% česká a 100% přírodní kosmetika z Františkových Lázní. Vyrobená z těch nejčistších surovin s ohledem na životní prostředí a potřeby pokožky v každém věku. 

V lázeňské krajině západních Čech se rodí čistá kosmetika s příznačným názvem Kvetu. Že kvést může každá pleť, totiž ve Františkových Lázních bezmezně věří. Stáčí k tomu prý ta nej- péče: vycházející z nejzákladnějších, nejkvalitnějších a nejověřenějších zdrojů.  

A právě na takové Kvetu nedá dopustit: ingredience pro její kosmetiku jsou 100% přírodní, a tak i šetrné k pokožce v každém věku. Jsou mezi nimi měsíček lékařský, který chodily sbírat už naše babičky, exotická guarana s příznivými účinky na paměť a soustředění a mnoho dalších. Najdete je přitom v produktech, pečujících o tělo jak zvenčí, tak zevnitř: pleťovém krému s damašskou růží, bylinném balzámu na ruce nebo kúře pro posílení imunity a dodání energie. 

Umělé látky a chemii nehledejte ani v obsahu, ani v procesu výroby: na ekologičtější cestu se značka vydává vždy i za cenu, že je složitější nebo déle trvá. Výsledek – kosmetika, se kterou si každý může užít odpočinek a kvalitní péči jako v lázních – totiž stojí za to.

Úctu k planetě a snahu o dlouhodobou udržitelnost v Kvetu vyjadřují i při balení svých produktů a dobrovolnickými aktivitami, vracejícími české krajině. Kvalitní, a přesto cenově dostupná kosmetika tak splňuje vše, co byste od přírodní péče mohli očekávat.   

Produkty Kvetu:
· krémy · balzámy · oleje · kúra pro imunitu a energii ·