Noili

Minimalistická přírodní kosmetika se zázračnými účinky

Čistá přírodní kosmetika pro snadnou, a přitom dokonalou péči o pleť. Minimalistické produkty s maximálními účinky, vyráběné poctivě a v malých šaržích ve slovenské Nitře.

Noili vznikla z potřeby a přání najít kosmetiku, která jednoduše, ale účinně zpomalí známky stárnutí pleti a postará se o její zdraví a krásu. Tak dlouho doktorka Zuzana Gyárfášová pátrala, experimentovala a testovala produkty dostupné na trhu,… až si vyrobila svoje vlastní. Dnes je svým zákazníkům nabízí nejen na rodném Slovensku, ale také v České republice, od roku 2018 pod značkou Noili.

Noili je vyrobena jen z těch nejčistších a 100% přírodních ingrediencí, mezi nimiž nechybí čerstvé rostlinné oleje (bodlákový, jojobový, malinový, rakytníkový…), vosky a vitamíny (C a E) v nejvyšší potravinářské kvalitě. Syntetické konzervanty, parfémy ani esenciální oleje nečekejte, ty podle zakladatelky značky na pleť nepatří a jen jí zbytečně škodí.

V Noili staví na minimalismu, čerstvosti a bezpečnosti. Střídmost, omezené množství produktů a méně ingrediencí, stejně jako jednoduché používání jsou totiž tím, co pleti nejvíce prospívá. Jen výroba v malých množstvích pro okamžitou spotřebu bez nutnosti uměle prodlužovat trvanlivost kosmetiky pak zajistí její čistotu a maximální účinek. A nakonec: vše, co v sortimentu Noili objevíte, je vhodné a bezpečné pro všechny typy pleti včetně té citlivé.

Krása Noili pochází z mála, a proto nabídka značky obsahuje jen pár produktů – vyživující pleťové oleje a antiaging séra -, v nichž se snadno zorientujete a zamilujete si je na první dotek. Stejně jako česká topmodelka Daniela Peštová, která se na konci roku 2022 stala tváří značky a inspirovala ji k vytvoření několika novinek a řady známé jako Noili × D.P., zahrnující kosmetiku pro čištění a hydrataci pleti nebo pleťové masky.

Úcta k přírodě a společnosti a snaha o co nejmenší dopad na planetu jsou zřejmé nejen ze složení kosmetiky, ale i z toho, co probíhá „v zákulisí“: oleje pro Noili vyrábí rodinná farmaceutická továrna ve slovenské Nitře, kde se produkty také balí, vše se tedy děje lokálně.

Noili je prémiová kosmetika, s níž s málem zvládnete v péči o pleť opravdu hodně. Máte-li dost experimentování, je Noili sázkou na jistotu a spolehlivou investicí do mladistvějšího vzhledu.

Produkty Noili:
· pleťové oleje · antiaging séra · čistící balzámy · hydratační esence · pleťové masky  ·