Omorfia

Holistická přírodní kosmetika
s motýlími křídly

Udržitelná péče o pleť z divokých rostlin s vírou v přírodu a sílu pozitivního myšlení. Každodenní rituál krásy a psychické pohody ze středních Čech.

Moc přírody, láska a síla pozitivního myšlení jsou principy, na nichž česká značka založila 100% přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa.

Jejich výběru v Omorfia věnují velkou pozornost: veškeré oleje jsou v bio kvalitě a rostliny, z nichž se lisují, rostou většinou divoce. Také receptury jsou vyladěné do posledního detailu a tak, aby se příznivé účinky jednotlivých složek vzájemně posilovaly. Všechny produkty se vyrábí ručně a na chemii (a samozřejmě i na testování na zvířatech) u nich můžete rovnou zapomenout.

Luxusní přírodní kosmetika, která z dílny Omorfia vychází, nemá příznivé účinky jen na tělo, ale i na duši. Důležitou roli hrají aromaterapie a vůně, které pomáhají uvolňovat psychické napětí a dodávají pocit klidu. Omorfia věří v sílu pozitivního myšlení, a proto je s každým produktem spojena speciální afirmace. Motýl v logu je pak symbolem kreativity, svobody, radosti, ale také transformace, kterou během života prochází každý člověk.

Svoji kosmetiku značka balí výhradně do tmavého skla z Evropy, krabičky a etikety pak vyrábí česká tiskárna a z lokálních zdrojů pochází také speciální špachtličky z dubového dřeva. Svůj udržitelný přístup k planetě pak Omorfia dovádí k dokonalosti tím, že část zisku z prodeje věnuje nadaci Sázíme stromy. 

V Omorfia jsou přesvědčení, že krásná, omamná a tajemná může být každá žena... a taková si zaslouží tu nejlepší péči.

Produkty Omorfia:
 · multilíčidla · čištění pleti · péče o pleť · péče o tělo · doplňky · cestovní sady ·