Onest

Čistá kosmetika s vírou
v minimalismus a sílu přírody
 

Přírodní česká kosmetika z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Vznikající s úctou k životnímu prostředí a bez zbytečných chemikálií, slov a ovací v Hradci Králové.   

Od A do Z v Čechách a pouze tady vzniká 100% přírodní kosmetika, která nese jméno Onest. Ne nadarmo: vše, co v Onest dělají, totiž dělají opravdu čestně a upřímně.

V Onest se vše od návrhu receptur přes výrobu až po fotografování finálních produktů děje lokálně a za pomoci místních dodavatelů: jen tak je totiž možné dodržet nejen závazek k dlouhodobé udržitelnosti, ale také kvalitu, na níž si tady zakládají.  

Protože věří, že krása začíná uvnitř, ale také že méně je více, dává si značka na složení svých produktů opravdu záležet. Zapomeňte na parabeny, silikony, parfémy a další umělé přísady, kosmetika Onest je naprosto přírodní a obsahuje třeba bylinky z české kotliny, řasy z Pyrenejí, rostliny z Afriky nebo olej z jihokorejského ostrova Jeju. Na ingredience té nejvyšší kvality – od surovin z barokních herbářů po ty nejprogresivnější aktivní látky s okamžitým a dlouhodobým účinkem – nedají v Onest dopustit, a to i za cenu, že si na ně někdy musí chvíli počkat.  

Masová výroba nemá v Onest místo. Produkty se rodí v malých a vždy čerstvých sériích v režii lidí, kteří pracují s pílí, trpělivostí a láskou k řemeslu. A právě poctivý přístup a návrat ke kořenům dělají z kosmetiky královéhradecké firmy nadčasovou péči, vhodnou pro všechny typy pleti.

Čistá je nejen samotná kosmetika, ale také přímočaré designové obaly. Ty se opět navrhují v Česku a vyrábí výhradně z recyklovatelných nebo plně rozložitelných materiálů. Ani tady ale Onest nekončí: část zisku věnuje na zlepšování kvality vegetace u nás. Co se totiž z přírody bere, musí se jí také vrátit.  

V Onest ví, že naše tělo a pleť nepotřebují mnoho, jen to nejlepší. Je-li to i vaše filozofie, právě jste našli svoji novou kosmetickou značku. 

Produkty Onest:
· očista pleti · pleťové krémy · séra a oleje · doplňky stravy ·