Playbag

Stylové a udržitelné
batohy a doplňky ze Zlína

Kvalitní designové kabelky, batohy a doplňky z přírodních a recyklovaných materiálů. Vyrobené lokálně na východní Moravě s respektem k řemeslu i ohledem na planetu.

Že vytvářet etické a ekologické věci je možné nejen teoreticky (a se ztrátou), ale také podnikatelsky úspěšně, se rozhodli dokázat ve východomoravském Zlíně. V roce 2008 tady vznikla značka Playbag, za kterou dnes stojí malý 7členný tým, který se stará o vše od návrhu přes výrobu až po prodej.

Odpovědnost k životnímu prostředí a společnosti je pro Playbag prioritou, která ale v žádném případě nekompromituje samotný produkt. Batohy, tašky, kabelky, peněženky, ale i boty, rodící se v Baťově městě, jsou krásné, funkční a dokonale zpracované.

Na kvalitu v Playbag nedají dopustit a je jedním ze základních stavebních kamenů udržitelného přístupu značky: co je kvalitní, totiž dlouho vydrží a není třeba to vyhazovat ani nahrazovat. Klíčové je spojení tradičních přístupů k řemeslu s těmi nejmodernějšími postupy, díky nimž se daří snižovat také energetickou náročnost výroby.

Nadčasový design, láska k tomu nejlepšímu materiálu a důraz na poctivé řemeslo a sebemenší detail stojí za nádhernými doplňky pro každou příležitost. V sortimentu jsou zastoupené kůže, tarpaulin, bavlna, len, ale i recyklované materiály, z nichž se šijí kousky ve stylech od minimalistického přes elegantní po hravý a pestrobarevný.

Lokální výroba hraje prim a udržet co možná nejvíc činností v místě „bydliště“ se značka snaží na každém kroku: spolupracuje s českými designéry a výtvarníky a z Česka je také 70 % jejích dodavatelů. Výrobky, které doslouží nebo se rozbijí, Playbag odebírá a zodpovědně likviduje. 

Playbag jsou etické a originální doplňky, které vám budou dělat radost dlouhá léta.

Produkty Playbag:
 · tašky · batohy · kabelky · peněženky · boty · doplňky ·