Silesia HandMade

Háčkované a ručně šité
hračky a doplňky

Kouzelné hračky a doplňky ze svérázného Slezska. Háčkované a šité ručně, vždy z kvalitních materiálů a pro radost každý den.

S láskou, radostí a trpělivostí už víc než 10 let Renáta Šimečková háčkuje a šije kouzelné hračky, postavičky a doplňky, které si pod značkou Silesia HandMade našly oblibu daleko za hranicemi Moravskoslezského kraje.

Renáta sice tvořila už od dětství, první žirafu, která ji dovedla až tam, kde je dnes, ale uháčkovala až před narozením syna. Tehdy zjistila, že ji to moc baví, a pokračovala dál – nejprve pro vlastní potřebu, velmi záhy ale i pro ostatní. 

V Opavě dnes pod značkou Silesia HandMade vznikají nejen žirafy, ale celá řada dalších zvířátek a postaviček, oblíbení andílci (zvaní Bohunky), doplňky do dětského pokoje, maňásci na ruku, a dokonce i háčkované batůžky pro děti. Když jí zbyde čas, pracuje Renáta na zvířatech a tvorech v životní velikosti a reálné podobě – s jedním háčkem, tisíci metry příze a vlastníma rukama.

Háčkováním to vše začalo, teď se kromě něj v Silesia HandMade ale také šije. Vždy z kvalitních materiálů a precizně, protože spokojenost zákazníků je pro autorku na prvním místě. Nic ji prý nemotivuje tak, jako radost a úsměv na tváři, který její výrobky vykouzlí. Do každé postavičky, maňáska, andlíka... jsou vloženy hodiny ruční práce a každý kousek je originál, nezřídka kdy vytvořený na míru.

Chcete-li potěšit poctivou rukodělnou tvorbou, lépe jste si snad ani vybrat nemohli.

Produkty Silesia HandMade:
· andělé · maňásci · panenky · zvířátka · doplňky do dětského pokoje · realistické háčkování ·