Smyssly

Kosmetika
inspirovaná přírodou

Luxusní péče z přírodních ingrediencí pro ženy napříč generacemi. Ohleduplná k planetě i společnosti, putující z české metropole přímo k vám. 

Dialog žen dvou generací a produkty vyráběné pro vlastní účely stojí za Smyssly, značkou, která je dnes synonymem kvalitní a udržitelné kosmetiky pro ženy.

S láskou k designu a respektem k přírodě ji od roku 2017 vytváří duo matky a dcery, žen dvou různých věkových kategorií s odlišnými požadavky na péči o pleť. Důraz přitom kladou na sebemenší detail: protože na každé ingredienci záleží, každá má svůj jedinečný význam.

Séra, krémy, oleje i masky z dílny Cecílie a Silvie voní po bambusu a lotosovém květu a bambusové dřevo se objevuje také v propracovaných obalech, kde ho doplňuje recyklovatelné sklo. Smyssly čerpají z přírody i s maximálním ohledem na ni a je to určitě znát. Přírodního původu je více než 90 % složek produktů, kterým dominují mleté perly, hydrolyzované hedvábí a vybrané oleje.

Toužíte-li po kvalitní a k planetě ohleduplné péči pro krásnou a přirozeně dokonalou pleť, jsou Smyssly tou pravou volbou pro vás.

Produkty Smyssly:
· odlíčení · séra · krémy · micelární vody · oční péče · mýdla · masky · péče proti vráskám · oleje · balzámy na rty · další doplňky ·