SocksInBox

Designové ponožky
pro radost z každého dne

Veselé ponožky z certifikovaných materiálů v originálních barvách a designech. Vyrobené v Česku, vracející společnosti, skvělé pro vás i jako dárek.  

Nejen že skvěle doplní každý outfit, veselé ponožky od české značky SocksInBox vnesou radost i do toho nejpochmurnějšího dne. A navíc: nikdo vás díky nim nepřehlédne.

Česká designérka Iva Neumanová navrhuje ponožky už od roku 2011, a to nejen s ohledem na zajímavý design a pestré barvy, ale také na kvalitu. Vše se vyrábí v České republice, a to výhradně z těch nejkvalitnějších a certifikovaných materiálů, ve kterých budou vaše nohy jako v bavlnce.

Všechny vzory a barevné kombinace vznikají v limitovaných edicích, a to dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Jakmile se vyprodají, už se ve stejné podobě nikdy neopakují. Každý pár ponožek je zabalený do stylové krabičky z kvalitního kartonu a hodí se tak i jako originální dárek.

Zákazníci a jejich spokojenost jsou pro SocksInBox vždy až na prvním místě, a tak je perfektní servis vždy pravidlem. A protože je podle svých slov vděčná, že se může věnovat tomu, co ji dělá šťastnou, posílá Iva svými ponožkami kus štěstí dál. Speciálními edicemi podporuje lidi trpící Alzheimerovou chorobou i kapelu studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu.

Ponožky SocksInBox jsou nevšedním módním doplňkem, kterým potěšíte sami sebe i své blízké, podpoříte českou značku a pomůžete i komunitě.

Produkty SocksInBox:
· dámské ponožky · pánské ponožky ·