Studio Malíská

Originální porcelán
s vtipem a duší
 

Jedinečný porcelán, zrozený z lásky k řemeslu v západních Čechách. Ručně vyráběné hrnky, vázy i šperky, které vnesou radost do každého interiéru a rozjasní i ten nejšedivější den.

Lenka Malíská má ráda výzvy, a tak není divu, že si pro svou tvorbu vybrala rovnou ten neušlechtilejší keramický materiál, porcelán. S ním malířka a designérka porcelánu pracuje ve svém karlovarském ateliéru už od roku 2007 a končit nehodlá. Její díla s vtipem a duší si totiž našla své příznivce daleko za hranicemi kraje i republiky.  

Ve Studiu Malíská se sice vychází z tradice, kterou tady ale neustále rozvíjí a hledají nové možnosti. Výsledkem jsou originální produkty, nesoucí nezaměnitelný rukopis. Malíská se inspiruje (nejen) přírodou a kouzlo je podle ní v jednoduchých tvarech a dekorech. Její porcelán přitom neslouží jen jako ozdoba, ale je použitelný i v praxi – v domácnosti nebo ve formě šperků a broží jako každodenní doplněk.  

Každý kousek je poctivá ruční práce a než ho autorka nabídne zákazníkům, vyzkouší ho nejprve sama na sobě. Na tu nejvyšší kvalitu se tedy můžete spolehnout. Hrnky, vázy, konvice, slánky, pepřenky i šperky... vše vzniká v malých sériích nebo jako solitérní kusy, a to od první skici až po finální výrobek lokálně, přímo v Karlových Varech.  

Originální porcelánové kousky se 100% českým rodokmenem udělají parádu v interiéru, skvěle doplní dámský i pánský oděv a potěší i jako hodnotný dárek.  

Produkty Studia Malíská:
· porcelánové sety · nádobí · bytové doplňky · šperky · dárky pro muže i ženy ·