Leros

Bylinné čaje
vyrobené s láskou

Bylinkové čaje a léčivé směsi s božskou vůní a jedinečná přírodní kosmetika pro zdraví a pohodu každý den. Síla přírody s tradicí a láskou k místnímu s původem v jihomoravské Strážnici.  

Úcta k tradicím a přírodě stojí a vždy stály na pozadí léčivých čajů a bylinných směsí plných vůně, zdraví a pohody od Leros.

I když se značka samotná zrodila až v roce 1994, od doby, kdy ve Strážnici vysadili první pole s heřmánkem, už uteklo více než 60 let. Nikoho tak nepřekvapí, že v Leros bylinkám opravdu rozumí, ctí je a respektují na každém kroku výroby od výběru těch nejkvalitnějších z nich přes jejich citlivé skladování až po pečlivé zpracování. Na chemické látky a konzervanty tady není místo – vše je 100% čisté a přesně tak, jak to sama příroda zamýšlela.

Kromě čajů a bylinných směsí dnes v sortimentu Leros najdete také přírodní kosmetiku, kterou si tady vyrábí podle vlastních unikátních receptur a výhradně v Česku.

Firma s lipovými květy a lístkem ve znaku bezmezně věří přírodě, kterou se inspiruje, ale také o ni svědomitě pečuje. Inovace do nových postupů i stále ekologičtějších materiálů jsou samozřejmostí: krabičky jsou z udržitelného papíru a bez celofánu a i ze samotných čajových sáčků se přechází na ty bez plastu a kovových sponek.

Od roku 2018 je Leros členem rodiny Kofola, jeho mise ale zůstává stejná jako před 60 lety, kdy se ve Strážnici se vším teprve začínalo: přinést lidem léčivé čaje a bylinné směsi té nejvyšší kvality.

Produkty Leros:
· čaje · bylinné směsi · kosmetika ·